Author Topic: KGB  (Read 85 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

John

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
KGB
« on: March 15, 2012, 02:44:51 pm »
Ime na serveru:Mico_Smith
Ime na forumu:John
Ocete biti aktivni na serveru:naravno
Vas lvl:8
Slika statsa: http://i44.tinypic.com/1id8cm.png
Ocete uredit Pdf orga:naravnoo
Zasto bas ja:Najvise mi se svidja KGB i volim mafije i RP pravila
Znateli rp pravila:naravno ko nezna netreba ni igrati SAMP
Nesto za kraj:zovem se milan drljaca zivim u RS imam 13 god ;D ;D ;D ;D

Share on Bluesky Share on Facebook