Ime na serveru:Alen_Basic
Ime na forumu: alenbasic
Ocete biti aktivni na serveru:ja sam uvijek aktivan kad nisam u skoli
Vas lvl:LEVEL 7
Slika statsa:
Ocete uredit Pdf orga:Da
Zasto bas ja:Zato sto sam se napalio na KGB i zato sto nije ko svaka druga nego je zabacena a to mi se svida
Znateli rp pravila:Sve napamet
Nesto za kraj:Molim vas da me primite KGB <3