Author Topic: Alen_Basic  (Read 81 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

alenbasic

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
Alen_Basic
« on: March 15, 2012, 10:38:54 am »
Ime na serveru:Alen_Basic
Ime na forumu: alenbasic
Ocete biti aktivni na serveru:ja sam uvijek aktivan kad nisam u skoli
Vas lvl:LEVEL 7
Slika statsa:
Ocete uredit Pdf orga:Da
Zasto bas ja:Zato sto sam se napalio na KGB i zato sto nije ko svaka druga nego je zabacena a to mi se svida
Znateli rp pravila:Sve napamet
Nesto za kraj:Molim vas da me primite KGB <3

Share on Bluesky Share on Facebook


Kristijan Cuky

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
Re: Alen_Basic
« Reply #1 on: March 15, 2012, 11:05:55 am »
Nepravilo otovorna tema...Ty neotvara se tema vec post se daje
BICE obrisana do 2 sata da vidi svi da se nedaje ovako !
-Admin lvl 1339[Owner]
-Admin Foruma
-Pod lider Swata
-Admin zaduzen za admine Team,Gamemaster Team
-Green Star Roleplay <3