Molimo bez bezpotrebnog koriscenja komandi.
Radite RP kontrole.
Nemojte vredjati clanove i svadjati se s njima!
Ako imate problem javite se liedru.
NEMOJTE smarati za rank jer mozete dobiti rank down.
Saradjujte sa PD-om i SWAT-om.
Zabranjeno je uzimati helikoptere bez moje dozvole.
Automobile vracajte na mesto gde ste ih i uzeli.
Za patrole koristite FBI dzipove i ne uzmiajte bezpotrebe autobus fbi bullet i fbi infernus!!
Pravila se moraju postovati ko ih ne postuje dobice opomenu pa rank down i na kraju KICK!!