Author Topic: OBAVEZNO  (Read 34 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Don_Panic

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
OBAVEZNO
« on: March 10, 2012, 12:24:13 pm »
Molimo bez bezpotrebnog koriscenja komandi.
Radite RP kontrole.
Nemojte vredjati clanove i svadjati se s njima!
Ako imate problem javite se liedru.
NEMOJTE smarati za rank jer mozete dobiti rank down.
Saradjujte sa PD-om i SWAT-om.
Zabranjeno je uzimati helikoptere bez moje dozvole.
Automobile vracajte na mesto gde ste ih i uzeli.
Za patrole koristite FBI dzipove i ne uzmiajte bezpotrebe autobus  fbi bullet i fbi infernus!!

Pravila se moraju postovati ko ih ne postuje dobice opomenu pa rank down i na kraju KICK!!

« Last Edit: March 10, 2012, 12:34:36 pm by Don_Panic »

Share on Bluesky Share on Facebook