IME NA SERVERU:Alex_Depp
OPIS GRESKE:Pa ja sam bio registrovan ali sada mi pokazuje kao ni sam registrovan i ponovo da se registriram nezz sta nije u redu

bio sam 5level , lider PD-a imao sam kucu,nrg-500...
Molim vas vratite mi

SLIKA/VIDEO (nije obavezno):
