Treninzi ce se odrzavati: (ponedeljak,srijeda,cetvrtak,petak) i to u 20 sati..
Subota i utorak su slobodni dani i mozete uzeti posao koji zelite.
Trening mogu voditi SAMO Lideri i RANK 5!! Ukoliko nema LIDERA vodit ce trening RANK 5 !
Na trening MORATE OBAVEZNO DOĆI ! Ako nemozete doći postajte u ovoj temi u ovom obliku !
Ime na Forumu:
Ime na Serveru:
Razlog zasto ne mozete doci na trening/sastanak:
Rank:
Ko ne dođe na trening, a nema opravdanja dobiva MINUS, ako dobije tri minusa, onda KICK!!
Sastanak:
Sastanak ce se odr?ati u Nedjelju u 20 sati..
Obavezni ste svi doci, ko nemoze neka ispuni ovo i posta u ovoj temi !
Ime na Forumu:
Ime na Serveru:
Razlog zasto ne mozete doci na trening/sastanak:
Rank: