Author Topic: Ideja za server  (Read 60 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Mikhail

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
Ideja za server
« on: March 15, 2012, 04:45:08 pm »
Ako vec imaju mehanicari, bolje da se kola parkiraju i da kad se park nestanu, a kad o5 hocemo da ih vozimo kucamo samo /v get(sad zavisi na kojem su slotu kola), vidim da neki kad uniste branik,haubu.... kucaju samo /v park i kola su im nova! Cemu onda sluze mehanicari na serveru? samo da stoje bzvz samo da se vidim da imaju mehanicari? .. A i 1k je malo da se naprati parkink, zato svi to i kucaju da im se kola poprave.


Posto ja dolazim sa servera koji je 2. po recu RP, treba imati oce komande za kola, znaci kad ih park kucamo /v park i one kao nestanu, a ako zelimo da o5 vozimo kola,kucamo /v get (1 ili 2)!

I jos nesto, Glupo je da se vracaju statsi, svi na pocetku da dobijaju lvl 1 i 550$ , jer u RP moze cim se rodis da dobijes 1m $ ? to nije RP, A i ako se drugim igracima svidi sever,mozda ce da igraju duze da dobiju veci lvl i da budu aktivni

I vidim oko poslova da nema posao Gradjevinara i Kamiondzije(kao onaj sto prevozi naftu)! To su 2 najbitnija posla u RL-u i gradjevinari da budu dole,gde je onaj glavni put veliki pa sa desne strane ima one mali porstor kao Gradjevina

Share on Bluesky Share on Facebook