Author Topic: .::Zelite Pohvalite nekog evo kako::.  (Read 45 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

ice_man

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Karma 0
  • ~Green Star~ [RolePlay]
    • View Profile
Re: .::Zelite Pohvalite nekog evo kako::.
« on: March 12, 2012, 10:07:59 pm »
Ime vase na serveru:Ice_Man
Ime vase na  forumu:ice_man
Koga zelite pohvaliti:Zelio bih pohvaliti Entoni_Soprano kao najboljeg lidera Galacte,sve clanove Galacte i od admina bih pohvalio Mario_Mikulin.

GALACTA FOREVER! ;)