Nick i organizacija igraca koji krsi pravila:Stefan_Sekulic nez u kojoj je org.
Vas nick i organizacija i level:Muamer_Ljubijankic Taxi lider
Dokazi (slika, film):http: //www.zaslike.com/viewer.php?file=yefi06jv8hesq9jc13.png
Kako je igrac prekrsio pravilo ili vas prevario (detaljno molim):On me zovnu i poco zajebavat i haj ja nista i ja mu posaljem poruku oces da jumpamo kaze ocu da ti karam mamu.To je krsenje pravila servera treba da se kazni banom.