Ime na serveru:Karlo_Kufek
Ime na forumu:kufek
Ocete biti aktivni na serveru:da
Vas lvl:1
Slika statsa:/
Ocete uredit Pdf orga:da naravno
Zasto bas ja:zato sto bi volio biti lider te org zato sto sam pro
...
Znateli rp pravila:da
Nesto za kraj Krumpir! :S
Nisi lvl 4+nisi napisao kojeg će? lidera+uzeo si botovski kod