Ime na forumu:Srdjan_Gajic
Ocete biti aktivni na serveru:Da
Vas lvl:13lvl
Slika statsa:
http://www.dodaj.rs/f/1R/Hd/3VR5sgvJ/sa-mp-001.pngOcete uredit Pdf orga:Naravno
Zasto bas ja:zato sto volim S.W.A.T i zato sto mi se dopada srv!!

Znateli rp pravila:Da sve
Nesto za kraj:volio bih da me testate za lidera
