ME nema serveru: Nikola_Gro
Odobreni nema forumu:
Ocete Biti aktivni nema serveru: daa,i to jako
Vas lvl: 1..al ste rekli da cete dat pet ako ovo ispunim
Slika statsa:
Ocete uredit Pdf organizira: da
Zasto bas ja: Bit cu jako aktivan,dobar covek..paziti na zakon i cuvati grad od zlocinaca
Znateli RP pravila: da
Nesto ZA Kraj:hvala vam puno doviđenja
Kao prvo rekao sam kad prijavi sliku za vracanje statsa i da ti vratimo stats onda ovo a ne vamo da das omg !