61
~PRIJAVE ZA LIDERE~ / Re: .::Prijave za lidera [Otvorene]Prijaviti se na slijedeci nacin::.
« Last post by John on March 15, 2012, 03:00:39 pm »Ime na forumu:John
Ocete biti aktivni na serveru:naravno
Vas lvl:8
Slika statsa: http://i44.tinypic.com/1id8cm.png
Ocete uredit Pdf orga:naravnoo
Zasto bas ja:Najvise mi se svidja KGB i HItman i volim mafije i znm RP pravila pa H ili KGB <3
Znateli rp pravila:naravno ko nezna netreba ni igrati SAMP
Nesto za kraj:zovem se milan drljaca zivim u RS imam 13 god

Recent Posts
