Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Galacta / Prituzbe na Galacta clanove
« Last post by Muamer_Ljubijankic on March 18, 2012, 04:59:22 pm »
Ovdje ce te postati prituzbe na Galacta clanove,ako je ko krsio pravila ili vas vrijeđao !

Vase ime i prezime :
Ime i prezime igraca koji krsi pravila :
Dokazi :
Nesto za dodati :
12
~Greska sa aac~ / POMOC!!!!!
« Last post by Depp on March 18, 2012, 04:11:44 pm »
IME NA SERVERU:Alex_Depp
OPIS GRESKE:Pa ja sam bio registrovan ali sada mi pokazuje kao ni sam registrovan i ponovo da se registriram nezz sta nije u redu  >:( bio sam 5level , lider PD-a imao sam kucu,nrg-500...
Molim vas vratite mi  :(
SLIKA/VIDEO (nije obavezno):
 
13
Galacta / Galacta Odsutnost
« Last post by Muamer_Ljubijankic on March 18, 2012, 04:09:03 pm »
Evo, ko ce biti odsutan na serveru vise od jegnog dana neka posta tu u sljedecem obliku:

Ime na serveru:
Rank:
Do kada cete biti odsutni:
Razlog zbog kojega cete biti odsutni:
14
Galacta / Galacta Treninzi/Sastanak/Slobodni dani
« Last post by Muamer_Ljubijankic on March 18, 2012, 04:01:18 pm »

Treninzi ce se odrzavati: (ponedeljak,srijeda,cetvrtak,petak) i to u 20 sati..
Subota i utorak su slobodni dani i mozete uzeti posao koji zelite.

Trening mogu voditi SAMO Lideri i RANK 5!! Ukoliko nema LIDERA vodit ce trening RANK 5 !


Na trening MORATE OBAVEZNO DOĆI ! Ako nemozete doći postajte u ovoj temi u ovom obliku !


                                                           
Ime na Forumu:
Ime na Serveru:
Razlog zasto ne mozete doci na trening/sastanak:
Rank:


Ko ne dođe na trening, a nema opravdanja dobiva MINUS, ako dobije tri minusa, onda KICK!!



Sastanak:


Sastanak ce se odr?ati u Nedjelju u 20 sati..

Obavezni ste svi doci, ko nemoze neka ispuni ovo i posta u ovoj temi !


Ime na Forumu:
Ime na Serveru:
Razlog zasto ne mozete doci na trening/sastanak:
Rank:
15
~Mta mape~ / Neka povucena banda(Verovatno bajkeri)-prelozite IME
« Last post by Don_Panic on March 18, 2012, 02:00:21 pm »
Evo pogledajte nije mnogo dugo radjeno oko pola sata.Molim vas komentarisite.Ne trazim lidera ni nista uzmite slobodno mapu.  ;)


 

16
~Zahtjevi za UNBAN~ / Zahtev za Un Ban
« Last post by Sekula on March 18, 2012, 11:11:09 am »
Ime na serveru : Stefan_Sekulic
Opis bana : Neznam sinoc sam igro i izaso lepo sa Servera , sad jutros da udjem vidim banovani ste sa ovog servera  ???
Slika bana :http://www.zaslike.com/viewer.php?file=cqjg0lz9m7157d0fldx3.png
Admin koji vas je Ban : Ma nzm , nzm ni zasto sam banovan !!
17
FBI-Federal Bureau of Investigation / Re: Prijave (otvorene)
« Last post by Vlada_Bratee on March 18, 2012, 01:07:46 am »
~OOC-Out of Character~

-Ime:Vladimir
-Prezime:Janicijevic
-Datum rodjenja:14/01/1998
-Drzava:Srbija
-Da li posedujete Skype nalog (DA/NE)? :Da
-Koliko ste dugo aktivni u sampu? :3-10
-Koliko vremena provodite na serveru (H)? :3-10

~IC-In character~

-Ime:Vlada
-Prezime:Bratee
-LVL na serveru:11
-Slika stats-a:
-Da li posedujte nekretninu (kucu-lokal):Ne
-Vasa predhodna organizacija:Civili
-Vas stav o predhodnoj organizaciji:Kaki stav
-Zasto ste izabrali FBI:Zato sto  je Don Panic lider
-Sta planirate da uradite za nas:Svasta
-Da li imate neki predlog/sugestiju:Ne
-Vase poznavanje oruzija (opisna ocena):8
-Da li ste ranije bili angazovani u FBI:Da
-Zasto Vas trebamo primiti u FBI tim? : Aktivan sam
-Vase poznavanje RP pravila ocenite se iskreno:9
-Da li se slazete da ostanete u radom odnosu najmanje 30 dana?Da
18
FBI-Federal Bureau of Investigation / Re: Javljanje clanova!!
« Last post by Vlada_Bratee on March 18, 2012, 01:01:43 am »
Vas NIck: Vlada_Bratee
Rank: 3
19
~Glavni chat~ / Re: Glavni chat
« Last post by Gio FLinstone on March 18, 2012, 12:24:53 am »
zzzz momci
20

Ime na serveru:Giovanni_Falcone
Ime na forumu:Giovanni_Falcone
Ocete biti aktivni na serveru:
Vas lvl:2
Slika statsa:pokazacu in game
Ocete uredit Pdf orga:Da
Zasto bas ja:Jer mi se svidja pd
Znateli rp pravila:Da
Nesto za kraj:Voleo bih biti lider od Pd
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10