IME NA SERVERU:Alex_Depp OPIS GRESKE:Pa ja sam bio registrovan ali sada mi pokazuje kao ni sam registrovan i ponovo da se registriram nezz sta nije u redu bio sam 5level , lider PD-a imao sam kucu,nrg-500... Molim vas vratite mi SLIKA/VIDEO (nije obavezno):
Ukoliko mislite da netko krsi pravila servera, postajte u ovom obliku: Nick i organizacija igraca koji krsi pravila:Gio_Flinstone Vas nick i organizacija i level:Alex_Depp - PD - 5 level Dokazi (slika, film): http://www.zaslike.com/viewer.php?file=6j1fu2t8rav2j9jz316d.png Kako je igrac prekrsio pravilo ili vas prevario (detaljno molim):DM- sramota je jedam GM da DM-a.GM trebaju biti primer za igrace