Ime na serveru:Srdjan_Gajic Ime na forumu:Srdjan_Gajic Ocete biti aktivni na serveru:DA Vas lvl: 10lvl Slika statsa:http: Ocete uredit Pdf orga:Da Zasto bas ja:imam iskustva za to Znateli rp pravila:da Nesto za kraj:Volim swat
1.Postovati lidera. 2.Ne traziti od lidera S.W.A.T. rank ako ga niste zasluzili. 3.Kada uzmete S.W.A.T. automobil i kada ga izlupate vratite ga opremljenog u bazu. 4.Sa clanovima S.W.A.T. se nesmije svadjati. 5.Ne koristiti vozila S.W.A.T. (nesmije se koristiti tenk,kamion i helikopteri ako nema akcije )
Za rank ako sto ste aktivni stalni na serveru i stalan u treninzima i sastancima i najvaznije postovati rank veci ili manji rank ako ovo ispostujete bicete nagradjeni...
(prije nego sto udjete popunite ovaj fomular) -Ime: -Prezime: -Datum rodjenja: -Drzava: -Da li posedujete Skype nalog (DA/NE)? : -Koliko ste dugo aktivni u sampu? : -Koliko vremena provodite na serveru (H)? :
~IC-In character~
-Ime: -Prezime: -LVL na serveru: -Slika stats-a: -Da li posedujte nekretninu (kucu-lokal): -Vasa predhodna organizacija: -Vas stav o predhodnoj organizaciji: -Zasto ste izabrali S.W.A.T.: -Sta planirate da uradite za nas: -Da li imate neki predlog/sugestiju: -Vase poznavanje oruzija (opisna ocena): -Da li ste ranije bili angazovani u S.W.A.T.: -Zasto Vas trebamo primiti u S.W.A.T. tim? : -Vase poznavanje RP pravila ocenite se iskreno: -Da li se slazete da ostanete u radom odnosu najmanje 30 dana?
Ime na forumu:Srdjan_Gajic Ocete biti aktivni na serveru:Da Vas lvl:13lvl Slika statsa: http://www.dodaj.rs/f/1R/Hd/3VR5sgvJ/sa-mp-001.png Ocete uredit Pdf orga:Naravno Zasto bas ja:zato sto volim S.W.A.T i zato sto mi se dopada srv!! Znateli rp pravila:Da sve Nesto za kraj:volio bih da me testate za lidera