1
~Linkovi i Prijedlozi za Server~ / Ideja za server
« on: March 15, 2012, 04:45:08 pm »
Ako vec imaju mehanicari, bolje da se kola parkiraju i da kad se park nestanu, a kad o5 hocemo da ih vozimo kucamo samo /v get(sad zavisi na kojem su slotu kola), vidim da neki kad uniste branik,haubu.... kucaju samo /v park i kola su im nova! Cemu onda sluze mehanicari na serveru? samo da stoje bzvz samo da se vidim da imaju mehanicari? .. A i 1k je malo da se naprati parkink, zato svi to i kucaju da im se kola poprave.
Posto ja dolazim sa servera koji je 2. po recu RP, treba imati oce komande za kola, znaci kad ih park kucamo /v park i one kao nestanu, a ako zelimo da o5 vozimo kola,kucamo /v get (1 ili 2)!
I jos nesto, Glupo je da se vracaju statsi, svi na pocetku da dobijaju lvl 1 i 550$ , jer u RP moze cim se rodis da dobijes 1m $ ? to nije RP, A i ako se drugim igracima svidi sever,mozda ce da igraju duze da dobiju veci lvl i da budu aktivni
I vidim oko poslova da nema posao Gradjevinara i Kamiondzije(kao onaj sto prevozi naftu)! To su 2 najbitnija posla u RL-u i gradjevinari da budu dole,gde je onaj glavni put veliki pa sa desne strane ima one mali porstor kao Gradjevina
Posto ja dolazim sa servera koji je 2. po recu RP, treba imati oce komande za kola, znaci kad ih park kucamo /v park i one kao nestanu, a ako zelimo da o5 vozimo kola,kucamo /v get (1 ili 2)!
I jos nesto, Glupo je da se vracaju statsi, svi na pocetku da dobijaju lvl 1 i 550$ , jer u RP moze cim se rodis da dobijes 1m $ ? to nije RP, A i ako se drugim igracima svidi sever,mozda ce da igraju duze da dobiju veci lvl i da budu aktivni
I vidim oko poslova da nema posao Gradjevinara i Kamiondzije(kao onaj sto prevozi naftu)! To su 2 najbitnija posla u RL-u i gradjevinari da budu dole,gde je onaj glavni put veliki pa sa desne strane ima one mali porstor kao Gradjevina